Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban. A megtalált férfi fejbe lőtte magát. A rendőrség megerősítette a halálhírt.
Fejbe lőtte magát
Holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban – írja a 24.hu. A lap egy olvasója szerint egy férfi az elhunyt, aki fejbe lőhette magát. A Balatonkörnyéke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el. A Facebookon már 26 ezernél is többen követnek minket, az erősebb napokon mi vagyunk a Balaton vezető hírportálja.
Vizsgálják a halálesetet
A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt közölte az eset kapcsán, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.
Baleset Lengyeltótinál
Baleset történt Lengyeltóti és Szőlősgyörök között ma 9-óra előtt nem sokkal.Egy szgk letért az útról és az árokban fejtetőn állt meg. A gépjárműben csak annak vezetője tartózkodott, aki segítséggel ki tudott szállni a roncsból. Mentős bajtársak megvizsgálták és megállapították, hogy sérüléseket nem szenvedett.
Ha segítségre van szüksége
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is! A Balatonkörnyéke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el. A Facebookon már 26 ezernél is többen követnek minket, az erősebb napokon mi vagyunk a Balaton vezető hírportálja.
Kiemelt kép:
