Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban. A megtalált férfi fejbe lőtte magát. A rendőrség megerősítette a halálhírt. 

Fejbe lőtte magát 

Holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban – írja a 24.hu. A lap egy olvasója szerint egy férfi az elhunyt, aki fejbe lőhette magát.  A Balatonkörnyéke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el. A Facebookon már 26 ezernél is többen követnek minket, az erősebb napokon mi vagyunk a Balaton vezető hírportálja.

Vizsgálják a halálesetet 

A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt közölte az eset kapcsán, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.

Baleset Lengyeltótinál 

Baleset történt Lengyeltóti és Szőlősgyörök között ma  9-óra előtt nem sokkal.Egy szgk letért az útról és az árokban fejtetőn állt meg. A gépjárműben csak annak vezetője tartózkodott, aki segítséggel ki tudott szállni a roncsból. Mentős bajtársak megvizsgálták és megállapították, hogy sérüléseket nem szenvedett.

Ha segítségre van szüksége

Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!  A Balatonkörnyéke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el. A Facebookon már 26 ezernél is többen követnek minket, az erősebb napokon mi vagyunk a Balaton vezető hírportálja.

Kiemelt kép: